Ile trwa realizacja Strony Internetowej?

Proces tworzenia strony-wizytówki przedstawiającej ofertę firmy i podstawowe informacje na jej temat, zajmuje przeważnie od kilku do kilkunastu dni. Bardziej zaawansowane i rozbudowane witryny tworzone są zazwyczaj w ciągu kilku tygodni. Optymalny czas realizacji projektu wynosi 30 dni.

Czy otrzymam Fakture VAT?

Tak, faktury wystawiane są przez naszego pośrednika Useme. Firma, ta zajmuje się fakturowaniem freelancerówKlient otrzymuje od nas dwutygodniowy okres powdrożeniowy, w którym może zgłaszać wszelkie poprawki, oraz drobne modyfikacje tekstów. Po tym czasie każdy z naszych kontrahentów otrzymuje wsparcie techniczne za połowę standardowej ceny. Klient otrzymuję propozycję umowy do akceptacji. Po podpisaniu dokumentów przechodzimy do realizacji zlecenia. Faktura wystawiana jest dopiero po skończeniu i zaakceptowaniu projektu.

Jak wygląda wsparcie po wykonaniu Strony Internetowej?

Klient otrzymuje od nas dwutygodniowy okres powdrożeniowy, w którym może zgłaszać wszelkie poprawki, oraz drobne modyfikacje tekstów. Po tym czasie każdy z naszych kontrahentów otrzymuje wsparcie techniczne za połowę standardowej ceny.