Tworzenie stron internetowych

Kompleksowo oraz profesjonalnie zaprojektujemy Twoją stronę internetową. Z nami rozwiniesz swój biznes, zwiększysz obroty i wykreujesz pożądany wizerunek w sieci. 

Zrealizowane projekty

www.home-art.net

www.elwartubezpieczenia.pl

www.marlew.de

www.justolarnia.pl

Usługi i cennik

Landing page

Strona docelowa, która skupia się wokół jednej usługi lub produktu. Za jej pomocą zwiększysz sprzedaż i osiągniesz swój biznesowy cel!

Strony internetowe

Wizytówka firmy w sieci. Dobierzemy dla Twojego biznesu skuteczne rozwiązania, które pomogą Ci się wyróżnić na tle konkurencji!

Wsparcie techniczne

Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne w zakresie stron internetowych – naprawa, modyfikacja istniejących szablonów i aktualizacja treści.

Landing page

549 zł *

Strony internetowe

999 zł *

Wsparcie techniczne

79 zł/h *

*Podane ceny są cenami netto, do ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23 %

WEMYS – Agencja Interaktywna

Aktualnie ogromne znaczenie w prowadzeniu każdego biznesu, niezależnie od tego czy jest to mała firma, czy też duża korporacja odgrywa marketing wirtualny. To za jego pomocą możliwe jest jak najszybsze i najskuteczniejsze pozyskanie nowych klientów. Chcąc zwiększyć swoją widoczność w sieci, a tym samym zareklamować własne usługi bądź produkty, należy postawić na dobrze zaprojektowaną, czytelną, przejrzystą, a co najważniejsze przyciągającą wzrok użytkownika stronę internetową – my ją dla Ciebie stworzymy!

Specjalizujemy się w wdrażaniu oraz projektowaniu stron internetowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Z naszą pomocą zbudujesz świadomość swojej marki, tworząc jej pozytywny, długofalowy wizerunek w sieci. Projektujemy strony internetowe od podstaw, uwzględniając prace nad kreacją graficzną, komunikacją wirtualną, a także warstwą merytoryczną. Poza tym zajmujemy się aktualizacją oraz naprawą istniejących już stron internetowych. Zapewniamy również kompleksowe wsparcie techniczne.

 

Z pasją do tworzenia stron internetowych

WEMYS to agencja interaktywna, która zajmuje się świadczeniem usług z zakresu tworzenia oraz projektowania stron internetowych. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje były zgodne z jego ogólnymi założeniami, a także aktualnymi trendami rynkowymi. Każdą stronę internetową projektujemy z ogromnym profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz pasją. Gwarantujemy, że z nami sukcesywnie rozwiniesz swoją markę i zbudujesz jej pozytywny wizerunek w Internecie! Zawodowo zajmujemy się aktualizacją stron, ich tworzeniem, a także prowadzeniem. Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne, dzięki któremu Twoja strona firmowa będzie działać szybko, niezależnie od urządzenia, na jakim jest wyświetlana. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tworząc dla naszych klientów kreatywne, a zarazem unikatowe projekty graficzne stron www.

Decydując się na usługi WEMYS, masz pewność, że Twoja strona internetowa będzie czytelna, przejrzysta, a także wykonana z ogromną precyzją oraz dbałością. Z nami rozwiniesz swoją markę w sieci, a tym samym trafisz do większego grona odbiorców. Gwarantujemy, że zaprojektowana przez nas strona internetowa otworzy przed Tobą – nie tylko wirtualne – drzwi do sukcesu.

Zapraszamy do kontaktu!

Najczęściej zadawane pytania

Ile trwa realizacja Strony Internetowej?

Proces tworzenia strony-wizytówki przedstawiającej ofertę firmy i podstawowe informacje na jej temat, zajmuje przeważnie od kilku do kilkunastu dni. Bardziej zaawansowane i rozbudowane witryny tworzone są zazwyczaj w ciągu kilku tygodni. Optymalny czas realizacji projektu wynosi 30 dni.

Czy otrzymam Fakture VAT?

Tak, faktury wystawiane są przez naszego pośrednika Useme. Firma, ta zajmuje się fakturowaniem freelancerówKlient otrzymuje od nas dwutygodniowy okres powdrożeniowy, w którym może zgłaszać wszelkie poprawki, oraz drobne modyfikacje tekstów. Po tym czasie każdy z naszych kontrahentów otrzymuje wsparcie techniczne za połowę standardowej ceny. Klient otrzymuję propozycję umowy do akceptacji. Po podpisaniu dokumentów przechodzimy do realizacji zlecenia. Faktura wystawiana jest dopiero po skończeniu i zaakceptowaniu projektu.

Jak wygląda wsparcie po wykonaniu Strony Internetowej?

Klient otrzymuje od nas dwutygodniowy okres powdrożeniowy, w którym może zgłaszać wszelkie poprawki, oraz drobne modyfikacje tekstów. Po tym czasie każdy z naszych kontrahentów otrzymuje wsparcie techniczne za połowę standardowej ceny.